Roland Garros w 3D dzięki współpracy Panasonic i Eurosport

dodano: 2012-06-01 12:22 | aktualizacja: 2012-06-01 16:36
autor: Janusz Sulisz | źródło: panasonic.pl

3D by Panasonic Transmisja 3D na żywo z kortów Roland Garros w strefie Panasonic „Summer of Sports”. Firma Panasonic zaprasza wszystkich fanów sportu do oglądania najważniejszych wydarzeń sportowych tego sezonu na żywo w 3D w specjalnej strefie „Summer of Sports” w restaurcji Hard Rock Cafe w Warszawie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ramach kampanii „Summer of Sports” Panasonic we współpracy z Eurosport dostarcza transmisję na żywo w 3D z popularnych wydarzeń sportowych takich jak trwające właśnie rozgrywki French Open na kortach Roland Garros. W lokalu Hard Rock Cafe w Warszawie powstała specjalna, dostępna dla wszystkich klientów, strefa wyposażona w 3 telewizory Panasonic SmarTViera oraz specjalne okulary niezbędne do odbioru obrazu w 3D.

Iwona Burzyńska, Panasonic PR Manager Poland & Baltics mówi: „Panasonic już po raz kolejny jest oficjalnym sponsorem turnieju Roland Garros. Po raz kolejny także w ramach kampanii „Summer of Sports” zachęcamy do wspólnego przeżywania emocji towarzyszących rozgrywkom na korcie, dostarczając profesjonalnych technologii umożliwiających transmisję. Wszystkich, którzy chcieliby znaleźć się w centrum rozgrywek i obejrzeć mecze na żywo w 3D zapraszamy do Hard Rock Cafe w Warszawie, gdzie my także będziemy kibicować sportowcom! Trzymamy kciuki zwłaszcza za wyniki Agnieszki Radwańskiej i liczymy, że uda się zobaczyć ją w finale!”

Niestety Agnieszka Radwańska już odpadła przegrywając 1:6, 2:6 z Rosjanką Swietłaną Kuzniecową.

W ramach kampanii „Summer of Sports” transmisja 3D na żywo z kortów Roland Garros dostępna jest także na terenie całej Polski w 96 sklepach dystrybuujących telewizory Panasonic. Klienci mogą kibicować swoim faworytom na specjalnie zaprojektowanych w tym celu stoiskach. Lista punktów włączonych do kampanii „Summer of Sports” dostępna jest w zakładce na stronie:

http://www.panasonic.pl/html/pl_PL/Prasa/Wiadomo%C5%9Bci+korporacyjne/Sportowe+lato+3D+z+Panasonic!/9623230/index.html#anker_9623123
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii 3D
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

289 zł Więcej...

SAT Kurier - 8-10/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 8-10/2023

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...