Sport w 3D od Eurosportu na Nintendo 3DS

dodano: 2011-12-15 12:23 | aktualizacja: 2011-12-15 12:27
autor: Anita Dąbek | źródło: Nintendo

Nintendo 3DS Nintendo poinformowało o nawiązaniu współpracy z Grupą Eurosport, dzięki której posiadacze Nintendo 3DS™ otrzymają dostęp do sportowych materiałów wideo w 3D, które będą mogli pobierać przez SpotPass™ i oglądać poprzez dedykowaną aplikację wideo Eurosportu do pobrania nieodpłatnie w Nintendo eShop.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Materiały zostaną po raz pierwszy udostępnione 15 grudnia i pozostaną w ofercie dla klientów Nintendo przez najbliższy rok. Każdy trwający od dwóch do trzech minut materiał jest fragmentem popularnego programu Eurosportu WATTS, ukazującego najciekawsze momenty światowego sportu, kulminacje sportowych emocji i najzabawniejsze wydarzenia na sportowych arenach całego świata. Materiały te będą dostępne do pobrania w 3D bez dodatkowych opłat dla posiadaczy Nintendo 3DS.

Laurent Fischer, dyrektor zarządzający, marketing & PR w Nintendo Europe:
Nieustannie dbamy o to, aby zapewniać naszym fanom wyjątkowy i emocjonujący kontent, czego wyrazem jest rozpoczęcie współpracy z Eurosportem. Z niecierpliwością oczekujemy na włączenie cotygodniowych pakietów WATTS do Nintendo Video™ obok innych materiałów 3D udostępnianych przez naszych partnerów.

Heather Bowler, Global Communications Director, Eurosport:
Materiały 3D z magazynu WATTS, jednego z najbardziej znanych programów Eurosportu to  gwarantowana rozrywka dla użytkowników Nintendo 3DS. Eurosport i Nintendo to liderzy w swoich branżach. Współpraca dwóch, tak silnych marek, z pewnością przełoży się na zwiększenie zasięgu obydwu wśród istotnej grupy docelowej.

Współpraca z Eurosportem, wiodącą europejską platformą zapewniającą sportową rozrywkę, jest elementem szerszego programu mającego zapewnić posiadaczom Nintendo 3DS dostęp do materiałów 3D w Europie. Nawiązane wcześniej oraz planowane porozumienia dotyczące Nintendo Video obejmują Berliner Philharmoniker Orchestra, Red Bull Media House oraz Aardman Animations. Zarówno aplikacja Eurosportu jak i Nintendo Video wykorzystują technologię SpotPass, dzięki której posiadacze Nintendo 3DS mogą pobierać materiały, przebywając w domu lub poza nim. SpotPass umożliwia połączenie z publiczną siecią hot spot lub bezprzewodową siecią internetową w mieszkaniu użytkownika i pobranie nowego kontentu nawet wówczas, gdy konsola Nintendo 3DS jest w trybie uśpionym „Sleep Mode”.

Po połączeniu z Internetem konsola Nintendo 3DS może pobierać automatycznie materiały, takie jak powiadomienia, uaktualnienia systemu, ulepszone oprogramowanie oraz materiały wideo 3D bez jakiegokolwiek udziału użytkownika.

Konsola Nintendo 3DS jest również kompatybilna ze starszymi wersjami, dzięki czemu można na niej korzystać z bogatego katalogu ponad 1000 gier na Nintendo DS™ oraz Nintendo DSi™. Rodzice mogą kontrolować zakres materiałów, do których dostęp mają ich dzieci, poprzez funkcję Nintendo 3DS Parental Control. Każdy gracz może dostosować tryb 3D zgodnie z własnym uznaniem, a nawet zupełnie go wyłączyć, dzięki wbudowanej funkcji 3D Depth Slider. Więcej informacji o tej i innych funkcjach na  www.nintendo-europe.com.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii 3D
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

289 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 790 zł Więcej...