Samsung 2View z 2 wyświetlaczami

dodano: 2011-07-19 13:23 | aktualizacja: 2011-07-19 16:21
autor: Anita Dąbek | źródło: Samsung

Samsung 2View Aparaty Samsung 2View to jedyne dostępne na rynku aparaty z dwoma wyświetlaczami. Dzięki nim idealne zdjęcia portretowe teraz są w zasięgu ręki – dosłownie! Samsung 2View posiada również ciekawą, unikalną funkcję: wyświetlanie animacji na przednim ekranie. Pozwala ona na skupienie uwagi i rozbawienie dziecka, dzięki czemu możliwe jest wykonanie idealnych zdjęć swojej pociechy.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Aparaty Samsung 2View, dzięki dwóm wyświetlaczom (dużym tylnym i mniejszym z przodu), posiadają zaawansowane funkcje portretowe. Wystarczy skierować obiektyw na siebie, ustawić za pomocą przedniego wyświetlacza i się uśmiechnąć. Dodatkowo, aparaty Samsung 2View posiadają szerokokątne obiektywy pozwalające na zmieszczenie wszystkiego w kadrze oraz możliwość nagrywania filmów w najwyższej jakości HD.

Z kolei „Children Mode”, wyświetlanie animacji na przednim ekranie, jest jedną z najczęściej chwalonych przez użytkowników funkcji aparatów Samsung z serii 2View. Samsung opracował to rozwiązanie z myślą o rodzicach, którzy chcąc uzyskać ciekawe, radosne ujęcie swojej pociechy, muszą choć na chwilę skupić jej uwagę. Dzięki wyświetlanej animacji dziecko patrzy w stronę aparatu, a uśmiech na jego buzi pojawia się natychmiast. A ponieważ małe dzieci szybko się nudzą, Samsung proponuje użytkownikom aparatów 2View cały zestaw nowych animacji, które zainteresują ich pociechy.

Dla modeli PL120 oraz PL170 Samsung przygotował aż 21 animacji. Wszystkie można pobrać ze Samsungimaging.net nieodpłatnie. Znajduje się tam prosta instrukcja, jak zainstalować animację w aparacie. PL120 posiada ekran tylny o przekątnej 2,7 cala oraz ekran przedni – 1,5 cala.  Przed wykonaniem serii dwóch zdjęć funkcja Jump Shot (tryb skoku) podpowiada, kiedy fotografowana osoba powinna podskoczyć, aby uzyskać pożądany efekt. Posiada precyzyjny, szerokokątny obiektyw 26 mm z pięciokrotnym zoomem optycznym. PL170 dostępny jest w czterech kolorach: czarnym, srebrnym, oraz dwóch zdecydowanie kobiecych: różowym i fioletowym. Wyposażony jest w dwa wyświetlacze: tylny o przekątnej 3 cali i przedni, mniejszy – 1,5 cala oraz obiektyw szerokokątny 26mm z pięciokrotnym zoomem optycznym. PL170 doskonale łączy dobrej jakości aparat z kompaktową kamerą wideo HD. Filmy są nagrywane w rozdzielczości HD 720p z prędkością 30 klatek na sekundę, a czas nagrywania w formacie H.264 jest czterokrotnie dłuższy niż w przypadku filmu MJPEG.

ST700 to model łączący elegancję z łatwością obsługi. Oprócz standardowych kolorów czarnego i srebrnego, dostępny jest w dwóch oryginalnych wersjach: różowe złoto i czerwony burgundzki. Podobnie jak w smartfonie, ST700 ma intuicyjne menu  wyświetlane na dużym, dotykowym ekranie Smart Touch 3.0 o przekątnej 3 cali. Przekątna ekranu przedniego to aż 1,8 cala, podobnie jak pozostałe aparaty rodziny 2View, posiada szerokokątny obiektyw z pięciokrotnym zoomem. Na posiadaczy modelu ST700 czeka 8 nowych animacji (dostępnych również nieodpłatnie na Samsungimaging.net). Dodatkowo model ST700 posiada możliwość tworzenia własnych animacji, na przykład z wykonanych wcześniej zdjęć. Wystarczy zapisać plik z animacją w odpowiednim folderze na karcie pamięci, odtworzyć ją w aparacie i cieszyć się radością dziecka.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aparaty i kamery
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

339 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

429 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...