Samsung HMX-Q10 od Samsunga

dodano: 2011-07-05 14:49 | aktualizacja: 2011-07-05 14:53
autor: Anita Dąbek | źródło: Samsung

Samsung HMX-Q10 Samsung poszerza ofertę kamer o model HMX-Q10. Jest to kompaktowa kamera Full HD z intuicyjną obsługą. Samsung HMX-Q10 została zaprojektowana w taki sposób, by była wygodna w użyciu zarówno dla użytkowników prawo jak i leworęcznych. W kamerze zastosowano Switch Grip pozwalający na filmowanie obiema rękoma. Jest to nowatorskie rozwiązanie, umożliwiające trzymanie urządzenia w dowolnej ręce i w dogodnej dla filmującego pozycji. To pierwsza w swojej klasie kamera wyposażona w żyroskop, który rozpoznaje położenie urządzenia i automatycznie dostosowuje orientację ekranu.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Samsung HMX-Q10 posiada matrycę typu BSI CMOS o rozdzielczości 5 milionów pikseli, która w połączeniu z jasnym obiektywem (F 1.8) marki Schneider Kreuznach Varioplan HD i systemem Smart OIS gwarantuje obraz najwyższej jakości nawet przy słabym oświetleniu. HMX-Q10 umożliwia nagrywanie wideo w formacie H.264, w rozdzielczości Full HD i robienie zdjęć w rozdzielczości 4,9 Mpix. Ta niezwykle inteligentna kamera wyposażona jest w użyteczne funkcje, np. podwójną stabilizację obrazu (OIS Duo) oraz Smart Auto – automatycznie dopasowującą ustawienia nagrywania do zastanych warunków oświetleniowych. HMX-Q10 to kamera z dziesięciokrotnym zoomem optycznym i dwudziestokrotnym zoomem cyfrowym.

Samsung HMX-Q10 posiada dotykowy ekran LCD o przekątnej 2,7” o rozdzielczości 230 tysięcy pikseli. Dzięki wyświetlanemu na ekranie interfejsowi Smart Touch 3.0 obsługa nawet najbardziej zaawansowanych funkcji jest niezwykle prosta i przypomina korzystanie ze smartfona. Urządzenie może pracować bez przerwy przez 100 minut, a jego ładowanie odbywa się przez port USB.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aparaty i kamery
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

259 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...