Panasonic LUMIX GF3

dodano: 2011-06-13 16:04 | aktualizacja: 2011-06-13 16:10
autor: Anita Dąbek | źródło: Panasonic

Panasonic Lumix GF3 Firma Panasonic wprowadza na rynek Lumixa GF3, swój najmniejszy i najlżejszy aparat fotograficzny z systemem wymiennych obiektywów, z rodziny Lumix G. Urządzenie jest proste w obsłudze i ma szeroką gamę funkcji, co umożliwia łatwe utrwalanie wysokiej jakości obrazów.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zarejestrujesz więcej z każdej chwili

Lumix GF3 przenosi fotografowanie na wyższy poziom bez konieczności dźwigania ciężkiego sprzętu. Dzięki powiększonej matrycy w porównaniu z aparatami typu „celuj i pstrykaj” Lumix GF3 rejestruje wysokiej jakości zdjęcia i filmy Full HD w formacie AVCHD, a przy tym jest tak mały i płaski, że można go nosić w kieszeni lub torebce.

Zobaczysz więcej w swoim świecie

W aparacie Lumix GF3 użytkownik ma pod ręką wiele możliwości kreatywnego fotografowania. Łatwe w obsłudze sterowanie pozwala rejestrować świat takim, jakim widzi go fotografujący. Intuicyjny, 3-calowy ekran dotykowy pozwala ocenić efekty wprowadzanych twórczych zmian jeszcze przed wykonaniem zdjęcia, co ułatwia eksperymentowanie, zaś funkcje automatyczne — takie jak „Creative Control” i „Photo Style” — gwarantują natychmiastowe wyniki.

Więcej kontroli

Życie toczy się szybko, ale z aparatem Lumix GF3 nikt nie pozostanie w tyle. Może on automatycznie ustawiać ostrość w czasie około 0,18 sekundy*1 , dzięki czemu nigdy nie stracisz niespodziewanej okazji. Na przyjęciu u znajomych, czy podczas fotografowania scen ulicznych, Lumix GF3 umożliwa szybkie wykonywanie precyzyjnych, artystycznych zdjęć. Dzięki aluminiowej obudowie, poręcznemu uchwytowi i możliwości wyboru jednego z czterech kolorów Lumix GF3 może być idealnym towarzyszem w codziennym życiu.

*1 Czas nastawiania ostrości na obiekt jest mierzony w aparacie DMC-GF3 z obiektywem LUMIX G VARIO 14-42mm / F3.5-5.6 ASPH. / MEGA O.I.S. (H-FS014042) jako czas przejścia do pozycji „2 m" z pozycji „nieskończoność". Zoom ma ustawienie szerokokątne. Metoda pomiaru firmy Panasonic.

Zaprojektowany po to, aby dać więcej

Iwona Burzyńska z firmy Panasonic mówi: Wszyscy chcielibyśmy robić zdjęcia profesjonalnej jakości, ale nikt nie ma ochoty nosić ze sobą codziennie skomplikowanej i ciężkiej lustrzanki cyfrowej. Dlatego oferujemy coś innego — rodzinę aparatów Lumix G z wymiennymi obiektywami. Każdy z nich pozwala użytkownikowi uzyskiwać doskonałe efekty. Lumix GF3 to nasz najbardziej elegancki, najmniejszy i najlżejszy aparat z wymiennymi obiektywami i wbudowaną lampą błyskową. Teraz zaawansowane fotografowanie może być stałym elementem codziennego życia.Najważniejsze cechy
  • Wyjątkowa jakość obrazu. Matryca Live MOS typu Micro 4/3 o rozdzielczości 12,1 megapiksela, zaawansowany procesor obrazu i precyzyjny, błyskawicznie działający autofokus umożliwiają łatwe wykonywanie wysokiej jakości zdjęć.
  • Bardzo mała, płaska i lekka obudowa. Przełomowe rozwiązania zastosowane w nowatorskiej konstrukcji sprawiają, że ten najmniejszy i najlżejszy aparat Panasonic z wymiennymi obiektywami jest wypełniony zaawansowaną technologią. Piękną, lekką aluminiową obudowę można dodatkowo spersonalizować wybierając jeden z czterech kolorów: czarny, biały, czerwony lub brązowy.
  • Możliwość uwiecznienia ważnych chwil na filmie Full HD, Jakość Full HD, długi czas nagrywania i natychmiast dostępne elementy sterujące pozwalają łatwo tworzyć doskonałe filmy.
  • Kreatywność w zasięgu palców. Lumix GF3 umożliwia proste, intuicyjne sterowanie funkcjami, co ułatwia uzyskiwanie doskonałych wyników. Można obejrzeć efekty wprowadzonych ustawień przed wykonaniem zdjęcia na dużym ekranie dotykowym wysokiej rozdzielczości oraz łatwo i szybko przewijać najważniejsze funkcje aparatu za pomocą nowatorskiego pokrętła sterowania.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aparaty i kamery
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

339 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

439 zł Więcej...