Sony DSC-WX7 - cyfrówka prawie jak lustrzanka

dodano: 2011-06-06 11:59 | aktualizacja: 2011-06-06 15:22
autor: Karol Czechowicki | źródło: Matrix Media S.C.

Sony-DSC-WX7.jpg Sony wypuściło na rynek nowy aparat kompaktowy DSC-WX7, który umożliwia robienie zdjęć w jakości zbliżonej do lustrzanki. Poręczna cyfrówka łączy funkcje zarezerwowane wcześniej dla bardziej zaawansowanych modeli. Urządzenie posiada funkcję nagrywania filmu Full HD, tryb Dual Rec, a także umożliwia wykonywanie zdjęć w technologii 3D.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Cyber-shot WX7 to nieduża i łatwa w obsłudze cyfrówka, która otwiera niezwykłe możliwości tworzenia oraz przetwarzania filmów i zdjęć. Wysoką jakość i szczegółowość obrazu zapewnia 16,2 megapikselowy przetwornik obrazu CMOS Exmor R. Dodatkowo, model DSC-WX7 posiada obiektyw 25-125 mm z 5-krotnym zoomem optycznym, który doskonale nadaje się do robienia zdjęć krajobrazu oraz fotografii grupowych. To sprzęt za niewygórowaną cenę, który pozwoli laikowi zrobić zdjęcia niemal w jakości lustrzanki - mówi Rafał Zych, dyrektor handlowy sklepu Matrix Media, autoryzowanego przedstawiciela Sony.

DSC-WX7 to jeden z pierwszych cyfrowych aparatów kompaktowych z funkcją 3D Still Image, która umożliwia wykonywanie zdjęć 3D przy użyciu jednego obiektywu oraz jednego przetwornika obrazu. Posiada również tryb Sweep Multi Angle, dzięki któremu możliwy jest podgląd symulacji obrazu 3D na ekranie aparatu. Można go oglądać z różnych perspektyw z zależności od nachylenia wyświetlacza cyfrówki.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aparaty i kamery
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...