Urządzenia wielofunkcyjne z ekranem typu „finger-swipe”

dodano: 2011-04-05 12:38 | aktualizacja: 2011-04-05 15:21
autor: Karol Czechowicki | źródło: Sharp

sharp MX-4112N Firma Sharp wprowadza na rynek dwa nowe cyfrowe urządzenia MX-4112N i MX-5112N - z rewolucyjnym rozwiązaniem - ekranem dotykowym typu „finger-swipe”. Nowe modele wyposażone zostały w duży kolorowy dotykowy wyświetlacz LCD o przekątnej 10,1 cala, który umożliwia intuicyjną obsługę urządzenia. Zeskanowane dokumenty wyświetlane są na ekranie LCD, umożliwiając użytkownikom łatwą obsługę.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ekran dotykowy „finger-swipe” - to prawdziwa ewolucja konstrukcji. Podobna technologia zrewolucjonizowała smartfony i tablety. Wystarczy dotknąć lub nacisnąć ekran, by, przesuwając końcem palca po jego powierzchni, sterować dokumentami, funkcjami i ustawieniami. Urządzenia wielofunkcyjne MX-4112N i MX-5112N obsługują najnowsze metody pracy. Możesz uzyskać pełny dostęp do internetu umożliwiający przeglądanie i drukowanie zawartości stron www. Najnowsza wersja platformy Sharp OSA umożliwia integrację z aplikacją typu „chmura” i uruchamianie aplikacji SaaS (Software as a Service - oprogramo­wanie jako usługa) dostarczanych przez partnerów technologicznych firmy Sharp. Dodatkowo praktyczna funkcja zdalnej kontroli dostępu umożliwia udzielanie pomocy pracownikom w przeprowadzaniu konfiguracji i rozwiązywaniu problemów oraz pozwala na prowadzenie szkoleń na żywo poprzez sieć. Oznacza to, że zyskujesz wydajność, uniwersalność i wygodę, których potrzebuje każde nowoczesne biuro.

Modele MX-5112N i MX-4112N można wyposażyć w dwustronny podajnik dokumentów DSPF, który dzięki jednoczesnemu zczytywaniu danych z obu stron dokumentu skanuje wielostronicowe materiały z dużą prędkością. Nowe urządzenia Sharp za sprawą wielu opcji wyposażenia mogą być dowolnie rozbudowywane, tak, by dopasować je do określonych potrzeb biura i zwiększyć ich wydajność. Wśród opcji jest m.in. oszczędzający przestrzeń biura wewnętrzny finiszer i finiszer siodłowy, umożliwiający zszywanie broszur nawet w formacie A3.

Opisywane modele odznaczają się dodatkowo zaawansowanymi rozwiązaniami ekologicznymi, obniżającymi zużycie energii o 65% w porównaniu z poprzednimi modelami - czas nagrzewania urządzenia zostało znacząco skrócone, a zużycie energii w trybie gotowości sieciowej zmniejszono do rzędu 1 W.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Drukarki i skanery
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

339 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...