Przenośne odtwarzacze DVD Philips

dodano: 2011-02-24 15:08 | aktualizacja: 2011-03-07 16:21
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: Philips

DVD_Philips_PD9030.jpg Przenośne odtwarzacze DVD Philips PD9030 oraz PD7030 umożliwiają oglądanie filmów, słuchanie utworów muzycznych, oglądanie zdjęć, a modele PD7010 i PD7032 dodatkowo grę w gry komputerowe.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przenośny odtwarzacz DVD Philips PD7010, wyposażony w bezprzewodowy kontroler gier zapewnia rozrywkę dla dziecka w trakcie podróży. Do odtwarzacza dołączono CD z zestawem gier. Kolorowy wyświetlacz TFT 7''. Zabawa z odtwarzaczem PD7010 może trwać aż 3 godziny dzięki wbudowanemu akumulatorowi. W trakcie jazdy można ładować sprzęt przy pomocy dołączonego do zestawu zasilacza samochodowego. W przypadku utraty zasilania podczas oglądania ulubionej bajki, maluch może oglądać dalej film od miejsca, w którym odtwarzacz został wyłączony zaraz po podłączeniu do zasilacza.

W przypadku płyty, która została wyjęta z odtwarzacza - wystarczy ponownie włączyć jej odtwarzanie, a następnie wznowić je na pilocie. Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko oglądało swój ulubiony film, przyczep odtwarzacz DVD do zagłówka samochodowego. Do zestawu dodano specjalny pokrowiec na uchwyt samochodowy.

Philips PD7032 - ten przenośny odtwarzacz DVD posiada dwa 7-calowe kolorowe ekrany z wysokiej jakości obrazem. W trakcie podróży możesz więc oglądać ulubione filmy lub grać w gry wspólnie ze swym dzieckiem. Do zestawu połączone zostały dwa kontrolery do gry, które zapewniają podwójną radość w podróży. W zestawie znajduje się zasilacz samochodowy, który przyda się podczas długiej trasy oraz płyta CD z grami.

Coś dla dużych dzieci
Odtwarzacz DVD Philips PD7030 posiada złącze USB, dzięki któremu nawet przez 3 godziny możesz oglądać ulubione filmy, zdjęcia czy słuchać muzyki. Obsługa formatu DVD, DivX, MP3-CD/CD oraz JPEG umożliwia odtwarzanie zapisanych w tym standardzie plików, a wszystko to na kolorowym wyświetlaczu TFT LCD 7" o formacie panoramicznym 16:9. Obraz jest wyświetlany bez czarnych pasów u góry i u dołu bez utraty jakości w wyniku zmiany skali obrazu. Dodatkowo odtwarzacz posiada wbudowane głośniki stereofoniczne.W każdej czasochłonnej trasie możesz liczyć na towarzystwo odtwarzacza Philips PD9030. Kolorowy 9-calowy wyświetlacz LCD o wysokiej rozdzielczości ożywia obrazy i umożliwia oglądanie zdjęć, ulubionych filmów z bogactwem szczegółów i żywymi kolorami, a także odtwarzanie muzyki. Dzięki niewielkiemu, wbudowanemu akumulatorkowi sprzęt może towarzyszyć nawet przez 5 godzin podróży. Inteligentny uchwyt dodany do zestawu można zostawiać w samochodzie, a demontowanie sprzętu odbywa się bardzo szybko za pomocą specjalnej dźwigni.

Wszystkie odtwarzacze DVD Philips: PD7010, PD70032, PD7030 i PD9030:
Odczytują formaty: DVD, DVD +/- R, DVD +/- RW, (S) VCD, CD, MP3-CD, CD, CD-RW i JPG,
  • Odtwarzają płyty w trybie: szybkie odtwarzanie do tyłu, szybkie odtwarzanie do przodu, OSD, odtwarzanie wielokrotne, powiększanie i odtwarzanie od momentu zatrzymania, ułatwiając w ten sposób oglądanie dowolnych filmów, słuchanie ulubionej muzyki i przeglądanie ciekawych zdjęć,
  • Dodatkowo każdy sprzęt posiada zasilacz samochodowy umożliwiający ładowanie odtwarzacza w trakcie podróży,
  • Każdy sprzęt DVD zapamiętuje ostatnio odtwarzane miejsce w przypadku odłączenia od zasilania. Po podłączeniu do prądu wyświetlanie zostaje wznawiane od punktu, w którym je przerwano. W przypadku płyty CD wystarczy ponownie włożyć płytę do odtwarzacza, nacisnąć przycisk odtwarzania i wznowienia na pilocie.
Sugerowana cena detaliczna modelu PD7010: 539 zł
Sugerowana cena detaliczna modelu PD7032: 799 zł
Sugerowana cena detaliczna modelu PD7030: 389 zł
Sugerowana cena detaliczna modelu PD9030: 669 zł
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Odtwarzacze DVD
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

339 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...