12 nagród CES Innovations 2011 dla LG

dodano: 2010-11-16 12:04 | aktualizacja: 2010-11-16 16:26
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: LG

LG-LEX8-Nano-mini.png Stylowe wzornictwo oraz innowacyjność to czynniki, które przesądziły o przyznaniu LG 12 nagród CES Innovations 2011, w tym najbardziej prestiżowej „Best of Innovations”. Organizacja Consumer Electronics Association (CEA), zrzeszająca producentów elektroniki użytkowej, doceniła wzornictwo i technologie firmy LG Electronics, przyznając jej 12 prestiżowych nagród 2011 International CES Innovations. Wśród nich znalazło się wyróżnienie Best of Innovations dla 55-calowego telewizora HD Full LED z obsługą formatu 3D i połączeniem z Internetem. Nagrody otrzymały zarówno produkty AGD i rozwiązania biznesowe LG, jak również urządzenia do domowej rozrywki.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CEA wyróżniła innowacyjne ekrany FULL LED z podświetlaniem NANO i nową platformę LG NetCast 2.0, która oferuje prosty i intuicyjny dostęp do treści, aplikacji i usług internetowych. Wyróżnienia przyznawane corocznie przez organizację Consumer Electronics Association są zawsze dla nas zaszczytem - powiedział dr Skott Ahn, Dyrektor ds. Technologii LG Electronics. Dla nas innowacja to nie slogan, lecz argument, dzięki któremu jesteśmy jednym z najważniejszych graczy na globalnym rynku telewizorów, telefonów komórkowych i sprzętu AGD – dodał Ahn.

Wyróżnione produkty LG zostaną zaprezentowane na wystawie Innovations Design and Engineering Showcase podczas targów CES International 2011, które odbędą się między 6 a 9 stycznia 2011 r. w Las Vegas.
Firmy wyróżniane nagrodami CES Innovations są co roku wybierane przez jury złożone z czołowych projektantów, inżynierów i dziennikarzy z branży, którzy oceniają zgłoszone do konkursu produkty pod kątem ich użyteczności, estetyki, innowacyjności konstrukcji, jakości oraz wpływu na styl życia. Nagrody CES Innovations są sponsorowane przez organizację CEA i zatwierdzane przez stowarzyszenie Industrial Designers Society of America.

Więcej informacji na temat urządzeń wyróżnionych nagrodami 2011 Innovations Design and Engineering można znaleźć pod adresem www.CESweb.org/Innovations
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wydarzenia i targi
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...