Pokojowa antena Thomsona do NTC

dodano: 2010-10-18 14:49 | aktualizacja: 2010-10-18 16:52
autor: Karol Czechowicki | źródło: Hama

hama_logo.jpg W końcu września br. oficjalnie ruszyła w Polsce naziemna telewizja cyfrowa (NTC), choć na razie programy emitowane są jedynie na kilku wybranych obszarach kraju. Zgodnie z planami Urzędu Komunikacji Elektronicznej do 2012 roku obrazem o bardzo dobrej jakości będą cieszyli się wszyscy Polacy. W tym celu niezbędny będzie telewizor przystosowany do odbioru cyfrowego sygnału lub - w przypadku starszych odbiorników - specjalny dekoder. Warunkiem jest także odpowiednia antena: satelitarna, ewentualnie - dużo tańsza i znacznie mniejsza - antena domowa.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Najnowszym produktem tego typu jest antena pokojowa Thomson Black Piano 40DB do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej, a także telewizji analogowej. Antena pokojowa Black Piano to niewielkie urządzenie, które można postawić na brzegu stolika telewizyjnego, szafki lub parapetu. Elegancki profil podstawy i fortepianowa czerń wykończenia sprawiają, że antena Thomson Black Piano współgra z estetyką najnowszych telewizorów LCD i plazmowych. Urządzenie wyposażono w system niwelacji szumów i zewnętrzny zasilacz.

Specjaliści Hama Polska - wyłącznego dystrybutora Thomson - radzą użytkownikom pokojowych anten do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej, aby pamiętali, że bardzo duże znaczenie dla jakości odbioru sygnału ma sposób umiejscowienia anteny. Najlepiej, żeby była ustawiono jak najwyżej. Im mniej przeszkód pomiędzy anteną a lokalnym nadajnikiem telewizji cyfrowej, tym lepiej. Optymalny obraz z anteny pokojowej uzyskiwany jest w odległości do 10 km od nadajnika.

Sugerowana przez Hama Polska cena anteny Thomson Black Piano wynosi 99,90 zł. Urządzenie objęte jest 2-letnią gwarancją producenta.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Tunery
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

289 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...