Atrakcje Nikon na targach Photokina

dodano: 2010-09-17 10:19 | aktualizacja: 2010-09-20 17:07
autor: Janusz Sulisz | źródło: Nikon

nikon logo Imponujące stoisko z interaktywną instalacją, program filmów i warsztatów oraz prezentacje prac światowej klasy fotografów - to główne atrakcje, które oprócz pokazu najnowszych trendów i produktów przygotowała firma Nikon na rozpoczynające się 21 września br. w Kolonii targi Photokina. Dodatkowo, przy wejściu na targi goście będą mogli zobaczyć siebie na zdjęciu wyświetlanym na ogromnym ekranie. Podczas tegorocznych targów firma Nikon ujawni również, która z gwiazd stanie się twarzą najnowszej kampanii reklamowej JESTEM NIKON.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na tegorocznym, spektakularnym stoisku Nikona w hali 2.2, odbędą się prezentacje prowadzone przez światowej sławy fotografów-wizjonerów, takich jak zdobywca licznych nagród zajmujący się fotografią reklamową Chase Jarvis, który podczas spotkania prasowego pierwszego dnia targów wygłosi przemówienie inauguracyjne.

Na stoisku zespół ekspertów firmy Nikon będzie omawiać i demonstrować gamę oferowanych przez firmę produktów - od kompaktowych aparatów COOLPIX po zestawy dla profesjonalistów oraz Sport Optics. Pokazane zostaną niedawno zaprezentowane przez firmę modele D3100 - najprostszy w obsłudze model lustrzanki cyfrowej z opcją nagrywania filmów w jakości Full HD i funkcją Live View oraz D7000 - lustrzanka cyfrowa, która zapewnia wyjątkową jakość zdjęć, nagrywanie filmów w jakości Full HD, oferując czułość ISO 100-6400, najkrótszy czas naświetlania 1/8000 sekund i 39-punktowy autofokus zamknięte w trwałym, magnezowym korpusie z uszczelnieniami.  

Uczestnicy targów będą mogli lepiej poznać „świat Nikona" dzięki interaktywnej kubistycznej instalacji, która znajdować się będzie w centralnej części stoiska. Instalacja symbolizuje przeszłość, teraźniejszość i przyszłość firmy i pozwala gościom dowiedzieć się więcej o dziedzictwie Nikona. Biorąc udział w specjalnie przygotowanej instalacji, uczestnicy będą mogli poeksperymentować z czasami otwarcia migawki, a odwiedzając moduł fotograficzny, będą mogli zrobić sobie zdjęcie z atrybutem I AM (JESTEM) i wysłać je potem mailem lub wyświetlić na ścianie wideo. Każdego dnia będą tam również pokazywane filmy i zdjęcia promujące prace profesjonalistów współpracujących z firmą Nikon, w tym Vincenta Muniera i Billa Frakesa. Program wideo wyświetlany będzie codziennie w godzinach 10:00-18:00.

Dla wszystkich, którym nie uda się odwiedzić targów, Nikon przygotowywać będzie bezpośrednią relację z wydarzenia na swoim blogu (blog.nikon.com) oraz na stronie (www.iamphotokina.com). Wszelkie informacje z targów zostaną urozmaicone ciekawymi filmami wideo, wywiadami przeprowadzonymi z najlepszymi fotografami oraz codziennym programem informacyjnym Nikon News.

Targi Photokina „World of Imaging" 2010 odbędą się w Koeln Messe w Kolonii (Niemcy) w dniach 21-26 września br. Będą dostępne dla zwiedzających w godzinach 10:00-18:00.

Więcej informacji na: http://www.photokina-cologne.com/
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wydarzenia i targi
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...