Polsat Box z prezentami na święta [wideo]

dodano: 2023-11-07 10:20
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Grupa Polsat Plus

Polsat Box promocja święta 2023 Polsat Box na święta wzbogaca promocję „Telewizja nawet 12 miesięcy bez opłat na start” i dodaje jeszcze prezent: 2 miesiące dostępu do trzech kanałów HBO i platformy streamingowej HBO Max. Klienci łącząc usługi, mogą też wybrać idealną propozycję dla rodziny: Telewizja Polsat Box z Disney+ i Światłowód od Plusa za 19 zł/mies. przez pierwszy rok po rabatach i pakiet HBO i HBO Max na 2 miesiące w prezencie. Oferty będą dostępne od 8 listopada.

Polsat Box promocja święta 2023


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wybierając świąteczną ofertę Polsat Box, w ramach promocji klient za pakiet S z 55 kanałami TV nie będzie płacił przez pierwszy rok, a za pakiet M (77 kanałów), M Sport (83 kanały) i L (136 kanałów) – przez pierwsze 3 miesiące. Dodatkowo otrzyma na 2 miesiące dostęp do pakietu HBO i HBO Max. Ofertę można wybrać także w wariancie z Disney+ i rocznym dostępem do tej platformy w prezencie.

Oferta łączona

Ofertę telewizyjną można połączyć też ze światłowodem od Plusa i skorzystać z rabatów. Telewizja Polsat Box (pakiet S z 55 kanałami TV) z Disney+ oraz Światłowód S to 19 zł/mies. przez pierwszy rok po rabatach (od 13. miesiąca będzie to 107,99 zł/mies., a od 25. mies. 136,99 zł/mies. z rabatami). W świąteczny czas całość jest wzbogacona jeszcze o pakiet HBO i HBO Max na 2 miesiące w prezencie.

Kampania reklamowa

Promocję Polsat Box od 8 listopada będzie promować kampania reklamowa z Jackiem Braciakiem i Wojciechem Mecwaldowskim, nawiązująca do świątecznego czasu przygotowań na przyjście świętego mikołaja. Spot telewizyjny emitowany m.in. w Polsacie, TVN i kanałach tematycznych tych stacji przenosi widzów z salonu Plusa i Polsat Box do domu rodziny z radością szykującej się na magiczny, świąteczny czas.

Oprócz kampanii telewizyjnej w ramach promocji ofert świątecznych zaplanowano także działania online z wykorzystaniem wideo, display i promocję w social mediach oraz outdoor.
 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polsat Box
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...