HGTV wystartuje w Holandii

dodano: 2023-10-31 14:25
autor: Jan Borejko | źródło: Warner Bros. Discovery

HGTV Warner Bros. Discovery wprowadzi na rynek niderlandzką wersję kanału HGTV do Holandii na początku przyszłego roku. Kanał wnętrzarski i lifestylowy, dostępny już w 93 krajach, w tym w Polsce, zadebiutuje we wersji niderlandzkiej już 15 stycznia 2024 roku.

hgtv warner bros discovery Holland 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Do znanych programów HGTV należą Celebrity IOU, w którym bracia Jonathan i Drew Scott współpracują z celebrytami, aby całkowicie odnowić domy, a następnie niespodziewanie przekazać je osobom, które znaczyły dla nich coś wyjątkowego, My Lottery Dream Home z Davidem Bromstadem, który pomaga zwycięzcy loterii wykorzystują swoje wygrane, aby w końcu kupić wymarzony dom, oraz program House Hunters – trwający już 205 sezonów – w którym kupujący domy są uważnie śledzeni w poszukiwaniu nowego, idealnego domu, dokładnie rozważając zalety i wady.

- Jesteśmy zachwyceni możliwością dodania kanału HGTV do portfolio Warner Bros. Discovery, wprowadzając tę ​​piękną markę do Holandii

– powiedziała Tatiana Lagewaard, dyrektor ds. treści i programowania w Warner Bros. Discovery.

- HGTV będzie także stroną, która bezpośrednio łączy reklamodawców i partnerów handlowych z określoną grupą docelową związaną ze stylem życia. Naszym celem w przypadku HGTV jest bycie źródłem inspiracji, ale także kanałem, przy którym można się zrelaksować.


Potwierdzono już dystrybucję HGTV u trzech największych operatorów w Holandii - KPN, Ziggo i Odido. W Ziggo kanał HGTV będzie znajdował się na kanale 26 w EPG. W KPN trafi na kanał 43, a w Odido będzie na kanale 28. Większość programów HGTV można także oglądać w serwisie streamingowym Discover+.

Źródło: marketingreport.nl
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

429 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

509 zł Więcej...