TCL z telewizorami Mini LED na rok 2022

dodano: 2022-01-05 21:22
autor: Jan Borejko | źródło: TCL

CES 2022 TCL Inspire Greatness 2022 360px W kilku wirtualnych wydarzeniach firma TCL zaprezentowała slogan „Inspire Greatness” i zupełnie nowe urządzenia inteligentne, w tym 2022 mini telewizory LED i oferty mobilne. Firma TCL inwestuje w technologię Mini LED od 2018 roku i postawiła sobie za cel, aby w ciągu 5 lat stać się wiodącym dostawcą Mini LED TV.

tcl mINI LED 2022 ces 2022 760PX


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Inspire Greatness” to nie tylko najnowsze przesłanie korporacyjne marki, ale także odzwierciedla pewność siebie i ambicję TCL, aby zapewnić konsumentom na całym świecie wartość, która inspiruje i daje ludziom siłę do dążenia do wielkości w ich życiu

W 2022 roku producent chce zrobić kolejny krok naprzód i dostarcza modele 2022 Premium Mini LED TV z częstotliwością odświeżania 144 Hz, która umożliwia szybszy czas reakcji, ostrzejszy obraz i płynniejszą rozgrywkę. To ulepszenie docenią zarówno wyczynowi gracze, którzy chcą doświadczyć wymagających gier z wysoką liczbą klatek na sekundę, jak i zwykli gracze, którzy chcą cieszyć się szczególnie responsywną rozgrywką. Telewizory Mini LED 144 Hz firmy TCL skorzystają z szybszego czasu reakcji i płynniejszych procesów, dając graczom istotną przewagę, zwłaszcza podczas grania w gry wieloosobowe.

Telewizor Mini LED dla graczy
Ta nowa generacja telewizorów jest nie tylko wyposażona w technologię Mini LED firmy TCL, ale także zapewnia jeszcze lepszą przyjemność oglądania gier i innych treści pełnych akcji. Dzięki ponad 1000 lokalnym strefom przyciemniania telewizory TCL Mini LED w 2022 oferują zapierającą dech w piersiach jasność, imponujący kontrast i jeszcze więcej szczegółów, zapewniając naprawdę imponujące wrażenia wizualne. Dalsze szczegóły dotyczące nowego telewizora zostaną ogłoszone jeszcze w tym kwartale.

Przenośne i inteligentne urządzenia TCL w 2022
W ramach zobowiązania do zapewnienia dostępnej łączności 5G dla wszystkich, TCL wprowadzi pod koniec tego miesiąca TCL 30 XE 5G i 30 V 5G wyłącznie w Stanach Zjednoczonych. Te smartfony są wyposażone w ulepszoną technologię NXTVISION, dzięki czemu klienci będą cieszyć się wspaniałymi efektami wizualnymi i fantastycznymi obrazami.

Na targach CES 2022 zostanie również zaprezentowanych kilka nowych tabletów:
  • TCL NXTPAPER 10s, który jest wyposażony w nowy wyświetlacz, który zapewnia ochronę oczu
  • TCL TAB 8 4G - lekki i idealny do nauki i kreatywności
  • TCL TAB 10L - wciągający tablet idealny do rozrywki i produktywności
Dodatkowo na stoisku TCL zaprezentowane zostaną trzy tablety zaprojektowane z myślą o dzieciach, nowa seria TCL TKEE: TCL TKEE MINI, MID i MAX.

TCL jest podekscytowany możliwością rozszerzenia swojej gamy produktów o laptopy po raz pierwszy wraz z wprowadzeniem TCL BOOK 14 Go. Jest smukły, lekki, ma doskonałą żywotność baterii i świetnie nadaje się dla każdego, kto jest w ciągłym ruchu i podróży, ponieważ obsługuje połączenie LTE.

Na targach CES 2022 TCL zaprezentuje również nową generację swoich okularów do noszenia, TCL NXTWEAR AIR.
Jest przenośny, lekki i smukły, z naciskiem na wygodę i styl. Dzięki wymiennej przedniej soczewce i znacznie lżejszej masie ciała, NXTWEAR AIR zapewni lepsze wrażenia niż poprzednia generacja okularów do noszenia.

Aby zrealizować wizję sieci TCL, wkrótce wprowadzi ona router LINKHUB 5G, jednocześnie kontynuując dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań 4G z LINKZONE LTE Cat4 Mobile Wi-Fi, kompaktowym osobistym hotspotem mobilnym.

Inteligentny dom TCL AI x IoT
Telewizory z dużym ekranem są w TCL punktem wyjścia do „inteligentnego życia”. Użytkownicy mogą aktywować telewizor TCL Home za pomocą jednego przycisku na pilocie, co ułatwia zarządzanie rozrywką oraz inteligentnymi urządzeniami i urządzeniami.

Oprócz telewizora, mobilna aplikacja TCL Home pozwala użytkownikom sterować inteligentnymi urządzeniami domowymi, takimi jak oczyszczacz powietrza TCL lub robot odkurzający, a następnie usiąść wygodnie i cieszyć się świeżym, czystym domem.

Produkty i usługi TCL AI x IoT sprawiają, że Twoje życie, praca i zabawa są przyjemniejsze i każdego dnia dostarczają twórczych inspiracji.

Źródło: tcl.com
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizory i ekrany
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

720 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

359 zł Więcej...