4 nagrody EISA dla urządzeń Philips TV & Sound

dodano: 2021-08-17 19:44
autor: Janusz Sulisz | źródło: Philips TV & Sound

telewizor Philips OLED+936 EISA 2021 360px.jpg W 2021 roku telewizory i sprzęty audio z oferty Philips TV & Sound zdobyły aż 4 nagrody EISA. Wyróżnienia trafiły do dwóch modeli telewizorów OLED oraz soundbaru i słuchawek bezprzewodowych z linii Fidelio.

Philips OLED 806 EISA Słuchawki Philips L3 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
4 nagrody EISA dla urządzeń Philips TV & Sound
W najnowszej odsłonie konkursu EISA telewizory Philips powtórzyły sukces z lat ubiegłych i zdobyły dwie nagrody. Flagowy model Philips OLED+936 zwyciężył w kategorii Home Theatre TV, zaś Philips OLED806 otrzymał tytuł Best Buy OLED TV.

Do grona wyróżnionych produktów dołączyły również urządzenia z audiofilskiej linii Fidelio, która w ubiegłym roku powróciła na polski rynek. Soundbar Philips Fidelio B97 pokonał rywali w kategorii Home Theatre Soundbar, natomiast bezprzewodowe słuchawki Philips Fidelio L3 zdobyły tytuł najlepszych Wireless Headphones. Uznanie jury jest potwierdzeniem standardów jakości obrazu i dźwięku, które marka stara się wyznaczać.

Eksperci EISA (Expert Imaging & Sound Association) tworzą obecnie jedną z najważniejszych  grup niezależnych specjalistów zajmujących się elektroniką użytkową, która już od prawie 40 lat co roku wskazuje najciekawsze rozwiązania w branży. W gronie tym zrzeszeni są przedstawiciele kluczowych mediów technologicznych z 29 krajów.

– Jako marka bardzo szanujemy opinie jury EISA, dlatego cieszymy się, że nasze telewizory po raz kolejny zostały uznane za najlepsze w swojej kategorii. Dwie dodatkowe nagrody dla produktów audio spod znaku Philips Fidelio to fantastyczne osiągnięcie i wyrazy uznania dla naszego zespołu, który intensywnie pracował nad reaktywacją tej serii i jej ponownym wprowadzeniem na rynek – powiedział Martijn Smelt, Dyrektor ds. Marketingu TP Vision


Najważniejsze oceny, które znalazły się w uzasadnieniu jury do nagród EISA przyznanych urządzeniom Philips:
 


    • Tytuł EISA Home Theatre TV of the Year 2021-2022 dla telewizora Philips 65OLED+936 Zapewnia wzorowy obraz, ponadprzeciętny dźwięk oraz wsparcie najbardziej zaawansowanego procesora obrazu Philips, który w połączeniu z nowoczesnym panelem OLED oferuje gamę dobrze skonfigurowanych trybów dla najwyższej jakości obrazu. Tym co najbardziej wyróżnia ten telewizor, jest dźwięk. Zintegrowany system głośników opracowany przez specjalistów w dziedzinie audio, markę Bowers & Wilkins, składa się z ulepszonego układu przetworników 3.1.2, co zapewnia brzmienie Dolby Atmos pełne przestrzenności, szczegółowości i czystości oraz bogate, solidne basy. 65-calowy Philips OLED+936 to więcej niż telewizor, to kompletny zestaw kina domowego. 
 


    • Tytuł EISA Best Buy OLED TV 2021-2022 dla telewizora Philips 55OLED806 Dobrze wyceniony telewizor 4K HDR oferujący rozwiązania zarezerwowane wcześniej dla najwyższych modeli marki, w tym czterostronne podświetlenie Ambilight i technologię przeciw wypalaniu matrycy. Dodatkowo model wspiera HDR10+ i Dolby Vision, ma zainstalowany system Android 10.0 oraz jest wyposażony w złącze HDMI 2.1. Wszystko to sprawia, że Philips OLED806 jest telewizorem o wszechstronnym zastosowaniu. Ten zaprojektowany z myślą o graczach, fanach serwisów streamingowych i miłośnikach filmów (ci ostatni mogą skorzystać z automatycznego wyboru trybu Filmmaker lub trybu kina domowego) model ze średniej półki zapewnia znakomitą jakość obrazu. 
 


    • Tytuł EISA Home Theatre Soundbar 2021-2022 dla Philips Fidelio B97Najlepszy soundbar Philips, którego brzmieniowe kompetencje wypełniają warunki certyfikatu IMAX Enhanced, nie zaniedbuje niczego, co mogłoby zwiększyć emocje w kinie domowym. Stylowy zestaw obejmuje pięciokanałowy soundbar, bezprzewodowe głośniki surround i subwoofer z 20-cm przetwornikiem, organizując w zręczny sposób system 7.1.2 i obsługując Dolby Atmos/DTS:X. Usłyszymy głęboki bas, czystą średnicę, szeroką scenę, odczujemy wciągającą atmosferę. Głośniki surround można fizycznie dołączyć do głównej części soundbara (w ten sposób ładujemy ich baterie), a podłączenia obejmują opcje przewodowe i bezprzewodowe, w tym HDMI eARC, Chromecast i DTS Play-Fi. Zafiksowane tryby dźwiękowe i elastyczna korekcja pomogą w dopasowaniu B97 do muzyki i gustu użytkownika.
 


    • Tytuł EISA Wireless Headphones 2021-2022 dla słuchawek Philips Fidelio L3 – Nosząc Fidelio L3, najlepsze słuchawki dookołouszne z nowej edycji ekskluzywnej serii Fidelio od marki Philips, czujemy się delikatnie otuleni – świetnie zaprojektowane i wykonane zapewniają nadzwyczajne połączenie stylu, wygody i jakości dźwięku. System aktywnej redukcji zakłóceń wykorzystuje dwa mikrofony, jest skuteczny i przezroczysty dla sygnału muzycznego. Pasmo przenoszenia jest zadziwiająco szerokie, obejmuje silny i kontrolowany bas, przy bardzo niskich zniekształceniach. Komfort noszenia, bezprzewodowego połączenia,  długi czas pracy baterii i niemęczące brzmienie pozwalają na długie sesje odsłuchowe. Są tak przyjemne, że nawet po wielu godzinach nie chce się ich zdejmować.  

55-calowy telewizor Philips OLED806, soundbar Philips Fidelio B97 oraz słuchawki Philips Fidelio L3 są już dostępne w sprzedaży w całej Europie. Model 65" OLED+936 zostanie oficjalnie wprowadzony na rynek pod koniec 2021 roku.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wydarzenia i targi
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

529 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 250 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...