Zielone światło dla muzycznego inRating (FTA)

dodano: 2019-11-03 10:59 | aktualizacja: 2019-11-03 11:33
autor: RO | źródło: telekritika.ua

Muzyka 30 października br. Narodowa Rada Ukrainy ds. telewizji i radia wydała licencję satelitarną na nowy kanał muzyczny inRating. Szykujący się do swojego debiutu projekt ma powiązanie z grupą Vianet Rudolfa Kirnosa (NIKI Kids, NIKI Junior, EU Music, 4ever Music i Black). Większość kanałów jest dobrze znana z przekazu FTA na satelicie Eutelsat 9B (9°E).

inRating


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
inRating ma być pierwszą na świecie społeczną siecią telewizyjną.
Widz będzie mógł zagłosować na teledyski po zarejestrowaniu się w nowo utworzonej sieci społecznościowej o tej samej nazwie. Sieć działa w 35 językach.

Przygotowaliśmy unikalne rozwiązanie technologiczne do integracji sieci społecznościowej z kanałem telewizyjnym. Od pewnego czasu testujemy ten produkt. To pierwszy na świecie projekt zintegrowany z siecią społecznościową, dający widzom możliwość zarządzania treściami, wpływania na tematy programów dziennych, podnoszenia rankingu klipów, tworzenia list przebojów itd.

- powiedział Andrij Czebanow, właściciel firmy inRating.


Sieć inRating jest rozwijana od trzech lat.
Nad produktem pracuje około 40-50 osób. Sieć została zweryfikowana przez Google jako obiecujący start-up. Dzisiaj posiada ponad 200 tys. użytkowników w 50 krajach Europy, Azji i WNP. Powstający kanał telewizyjny ma zarabiać na reklamach.

Usługę wynajmu pojemności zapewni operator satelitarny Eutelsat, który już dostarcza NIKI Kids HD, NIKI Junior HD, EU Music HD i 4ever Music HD w przekazie nieszyfrowanym (FTA) z satelity Eutelsat 9B (9°E). Wszystkie kanały korzystają z częstotliwości 12,226 GHz, pol. V (SR: 27500, FEC: 5/6; DVB-S2/8PSK).

17 października ukraiński regulator udzielił licencji na internetowy kanał z muzyką hip-hop Black.

Źródło: telekritika.ua
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...

Konwerter SCR 4UB Opticum Robust 3 Legacy

Konwerter Unicable UB4 + 3 Legacy marki Opticum Robust pozwala...

129 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...