Nowe kamery HERO8 Black i Max [wideo]

dodano: 2019-10-03 14:31 | aktualizacja: 2019-10-03 17:04
autor: Janusz Sulisz | źródło: Hero

GoPro HERO8 Black i Max Firma GoPro ogłosiła dziś nowe kamery HERO8 Black i Max oraz zaprezentowała dedykowane akcesoria modułowe.

GoPro HERO8 Black i Max


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kamera HERO8 Black
Kamera HERO8 Black oferuje nowy standard stabilizacji obrazu HyperSmooth 2.0 - znacznie lepszy od technologii HyperSmooth 1.0. Technologia HyperSmooth 2.0 działa przy każdej rozdzielczości i liczbie klatek, ma nowy tryb Boost, a w aplikacji dostępna jest także funkcja poziomowania. Nowa funkcja TimeWarp 2.0 umożliwia automatyczną regulację prędkości nagrywania i dotykowe sterowanie "rampingiem". HERO8 Black wyposażono w cztery obiektywy cyfrowe ułatwiające wybór kadru, dźwięk z ulepszonym systemem redukcji szumu wiatru, niestandardowymi profilami ustawień trybu oraz lżejszą konstrukcję bez ramki, wyposażoną w składane słupki montażowe.
Cena rekomendowana: 1899 zł

Kamera HERO8 Max
GoPro Max to niezwykle wszechstronna kamera GoPro z dwoma obiektywami - można ją porównać do trzech kamer w jednej. Kamery Max można używać w roli wodoszczelnej jednoobiektywowej kamery HERO o maksymalnej stabilności, kamery 360° z dwoma obiektywami lub nowoczesnej kamery do vlogowania z wbudowanym wyświetlaczem z przodu i mikrofonem kierunkowym o wysokiej jakości dźwięku. Kamera ma także cztery obiektywy cyfrowe, w tym nowy, wyjątkowo szeroki Max SuperView, który daje najszersze pole widzenia w historii urządzeń GoPro. Kolejną nowością jest łączenie obrazów wewnątrz kamery w filmy i zdjęcia sferyczne, a także opartą na kluczowych klatkach edycję materiałów 360°w aplikacji GoPro.
Cena rekomendowana: 2399 zł

Akcesoria modułowe
Media Mod (ok. 349 PLN), Display Mod (ok. 349 PLN) i Light Mod (229 PLN) to akcesoria modułowe, dzięki którym kamera HERO8 Black może zyskać profesjonalną jakość dźwięku, przedni ekran i zaawansowane oświetlenie. Użytkownicy chcący skorzystać z dodatkowych funkcji, mogą za pomocą akcesoriów modułowych przekształcić kamerę HERO8 Black w kombajn produkcyjny.
Przedział cenowy: 229-349 zł.
 

Dostępność 
HERO8 pojawi się w sprzedaży u wybranych partnerów detalicznych na całym świecie od 20 października.

Kamera Max pojawi się w sprzedaży u wybranych sprzedawców detalicznych na całym świecie od 24 października, a w Stanach Zjednoczonych od 25 października.  

Dodatki modyfikacyjne będą dostępne w przedsprzedaży na stronie producenta w grudniu.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aparaty i kamery
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...