SATKurier.pl Forum SATKurier.pl Digi-TV.pl Hollex.pl SAT Krak Instalacje optyczne Karty erotyczne SolarKurier.pl BochniaiSol.pl Prezentacje360.pl

Kinoplex - darmowy serwis VOD Gazety.pl

VOD

autor: Paulina Nietrzpiel; dodano: 2011-01-26 17:30; źródło: Gazeta.pl

Nowy serwis VOD Kinoplex.gazeta.pl oferuje internautom bezpłatne, legalne filmy online w zamian za oglądanie powiązanych z nimi reklam. Oferta reklamowa serwisu obejmuje popularne formaty reklamy wideo, sponsoring premier filmowych, katalogów filmów i całego serwisu oraz niestandardowe rozwiązania reklamowe. Sponsorem startu serwisu jest sieć FreeM.

Kinoplex.gazeta.pl prezentuje obecnie kilkadziesiąt filmów fabularnych i dokumentalnych od takich partnerów jak SPI International, National Geographic (Grupa FOX International Channels Poland), Vivarto oraz Art House. Oferta serwisu będzie sukcesywnie powiększana o kolejne produkcje filmowe.

Na internautów czekają takie hity kinowe jak: "Godziny", "Miasto Boga", "Burza Hormonów", "Adrenalina", "Papryka, sex i rock'n'roll" i wiele innych. Aby dowiedzieć się jak działa Kinoplex.gazeta.pl, wystarczy kliknąć tutaj.

Startowi serwisu towarzyszy kampania wizerunkowa. Działania promocyjne obejmują internet (serwisy należące do Agory, m.in. Gazeta.pl, Plotek.pl, Deser.pl, CJG.Gazeta.pl) i prasę (dodatki tematyczne do „Gazety Wyborczej”, m.in. „Gazeta Co Jest Grane”). Kampanię zaplanował dział promocji Gazeta.pl.

Poza serwisem Kinoplex.gazeta.pl w ofercie audiowizualnej Agory znajduje się obecnie telewizja internetowa Gazeta.tv, platforma z serialami internetowymi TiVi.pl oraz serwis z kanałem telewizji internetowej Tuba.tv.

Strona internetowa: http://kinoplex.gazeta.pl/vod/0,0.html

  • Komentarze czytelników
  • Autor: JA (2011-01-26 19:33 / 81.190.21.*)

    Szkoda bo tam niema wersji z napisami

  • Autor: Polo (2011-01-27 12:55 / 83.5.33.*)

    Niestety jak zwykle w takich przypadkach (vod.onet.pl, iplex.pl, terz kinoplex.pl) użytkownicy linuxa są pomijani i nie mają możliwości obejrzenia filmów z tych serwisów.

  • Autor: qqq (2011-01-28 11:35 / 150.254.149.*)

    @Polo Zgadzam się z Tobą, to jakaś dyskryminacja pewnej grupy użytkowników innego niż ten "jedyny" systemu operacyjnego.

Najczęściej czytane

Sklep hollex.pl

Najczęściej komentowane