SATKurier.pl Forum SATKurier.pl SATKurier.tv SAT-DIGI-TV 2012 Hollex.pl Karty Erotyczne Instalacje Optyczne Prezentacje360.pl

Cyfrowe oko Geniusa

Aparaty i kamery

autor: Anita Dąbek; dodano: 2011-07-07 15:42; źródło: Genius

Na polskim rynku pojawiła się nowa kamerka internetowa marki Genius. FaceCam 1000 to prosta w obsłudze kamera przekazująca obraz w wysokiej jakości HD za pomocą 720-pikselowego sensora. Dzięki nowoczesnemu sensorowi kamerka internetowa Genius FaceCam 1000 ma możliwość przekazywania obrazu z szybkością 30 klatek na sekundę o rozdzielczości 1280x720 pikseli. Dodatkowo urządzenie wyposażono w precyzyjny obiektyw, który zapewnia dobrą ostrość.

FaceCam 1000 ma masę 16 g i ma zaledwie 1cm grubości. Dzięki ruchomej konstrukcji użytkownik ma możliwość obracania obiektywem o 360 stopni, co zwiększa wygodę użytkowania. Kamerka posiada również klips mocowania do laptopów.

Zastosowana technologia wepnij-i-działaj w FaceCam 1000 pozwala na korzystanie z kamerki zaraz po podpięciu do komputera. Bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania czy sterowników. A mechanizm ochrony obrazu (IPM) zabezpiecza przekazywany obraz w sieci.



Genius FaceCam 1000 można kupić już za około 50 zł.

Specyfikacja techniczna:
  • Sensor optyczny: 720P HD
  • Rozdzielczość: 1280x720P
  • Szybkość rejestrowania obrazu: 30fps
  • Regulacja: 360 stopni w poziomie
  • Precyzyjny układ optyczny
  • Mechanizm ochrony obrazu (IPM)
  • Technologia wepnij-i-działaj

Sponsoring Formularze

Najczęściej czytane

Sklep hollex.pl

Najczęściej komentowane